ƏtraflıÜmumilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə bağlı tədbir keçirilib
Ümumilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə tədbir keçirilib
Ətraflı"Gənclər Günü" ilə bağlı tədbir
Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsinin təşkilatçılığı ilə 2 Fevral Gənclər günü münasibətilə "Ümummilli Lider Heydər Əliyev və Azərbaycan Gəncləri" mözusunda praktik konfrans keçirilib.
ƏtraflıAbşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyindəki ümumi təhsil müəssisələrinin rəhbərləri ilə görüş
Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsinin (AXRTİ) tabeliyindəki ümumi təhsil müəssisələrinin rəhbərləri ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıPrezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Bakıda “STEAM İnnovasiya Mərkəzi”nin açılışında iştirak ediblər
Elm və təhsil naziri Emin Əmrullayev dövlətimizin başçısına və birinci xanıma Mərkəzdə yaradılan şərait barədə məlumat verdi.
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Bakıda “STEAM İnnovasiya Mərkəzi”nin açılışında iştirak ediblər
Ətraflı"İstedadların hazırlığı laboratoriyası" adlı V Beynəlxalq Olimpiada
Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə yeniyetmələr arasında dəqiq elmlər üzrə "İstedadların hazırlığı laboratoriyası" adlı V Beynəlxalq Olimpiada keçirilib.
ƏtraflıEksternat qaydasında aralıq imtahanları keçirilib
Abşeron-Xızı Regional Təhsil İdarəsi üzrə eksternat qaydasında aralıq imtahanları 24 dekabr 2022-ci il tarixdə Sumqayıt şəhər 18 nömrəli tam orta məktəbdə keçirilib.
ƏtraflıSumqayıt şəhər Şah İsmayıl Xətai adına 30 nömrəli tam orta məktəbin 40 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbir keçirilib.
Sumqayıt şəhər Şah İsmayıl Xətai adına 30 nömrəli tam orta məktəbin 40 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbir keçirilib.