ƏtraflıTexniki və Təbiət Elmləri liseyində Pedaqoji şuranın növbəti iclası keçirilib
Texniki və Təbiət Elmləri liseyində Pedaqoji şuranın növbəti iclası keçirilib
ƏtraflıAbşeron məktəblərinin rəhbərləri ilə görüş keçirilib
Abşeron rayonu ərazisində fəaliyyət göstərən ümumi təhsil müəssisələrinin rəhbərləri ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıElm və təhsil naziri beynəlxalq konfransda çıxış edib
Elm və təhsil naziri Emin Əmrullayev Özbəkistanın paytaxtı Daşkənd şəhərində keçirilən “Erkən uşaqlıq dövründə qayğı və təhsil” beynəlxalq konfransı çərçivəsində təşkil olunmuş siyasət, idarəetmə və maliyyə üzrə yüksək səviyyəli sessiyada çıxış edib.
ƏtraflıRespublika fənn olimpiadalarına qeydiyyat başlayır
11 noyabr saat 11:00-dan Respublika fənn olimpiadalarında iştirak üçün elektron qaydada qeydiyyat prosesinə start verilir.
Ətraflı“ZəfərFest-2” yaradıcılıq sərgi-festivalı keçirilib
Noyabrın 7-də Elm və Təhsil Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə Heydər Əliyev sarayında 8 Noyabr – Zəfər Gününə həsr olunmuş “ZəfərFest – 2” yaradıcılıq sərgi-festivalı keçirilib.
Ətraflı“Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” müsabiqəsinin yekun mərhələsi
Sumqayıtda “Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” X respublika uşaq–yaradıcılıq müsabiqəsinin Sumqayıt şəhər və Xızı rayon mərhələsinə yekun vurulub.
ƏtraflıDirektorların işə qəbulu
Noyabrın 10-dan etibarən şagird sayı 500-dək və direktor vəzifəsi vakant olan ümumi təhsil müəssisələrinə işə qəbul prosesi ilə bağlı sənəd qəbuluna başlanılacaq.
ƏtraflıDirektor müavinlərinin işə qəbuluna start verildi
Vakant tədris (təlim-tərbiyə) işi üzrə direktor müavini və məktəbdənkənar və sinifdənxaric tərbiyə işi üzrə təşkilatçıların işə qəbulu