ƏtraflıIX sinif şagirdlərinin yerdəyişməsi dayandırılır
IX sinif şagirdlərinin yerdəyişməsi dayandırılır
ƏtraflıBirinci sinfə qəbul bu tarixdən başlanılacaq
2022-2023-ci tədris ili üzrə ümumi təhsil müəssisələrinin birinci siniflərinə şagird qəbuluna may ayında başlanılacaq.
Ətraflı"Master readers" adlı olimpiada keçirilib
"Edu distance" təhsil mərkəzi tərəfindən ingilis dili üzrə "Master readers" adlı olimpiada keçirilib.
ƏtraflıSumqayıt məktəblisi arasında cüdo idman növü üzrə Azərbaycan birinciliyində I yerə layiq görülüb.
Sumqayıt şəhər 29 nömrəli tam orta məktəbin XIa sinif şagirdi Rita Əliyeva U-21 Gənclər arasında cüdo idman növü üzrə Azərbaycan birinciliyində I yerə layiq görülüb.
ƏtraflıSumqayıt şəhər 1 nömrəli ixtisaslaşdırılmış olimpiya ehtiyatları uşaq-gənclər idman-şahmat məktəbinin idmançısı İsmayıl İbrahimov gümüş medal qazanıb
Sumqayıt şəhər 1 nömrəli ixtisaslaşdırılmış olimpiya ehtiyatları uşaq-gənclər idman-şahmat məktəbinin idmançısı İsmayıl İbrahimov 66 kq. çəki dərəcəsində gümüş medal qazanıb
ƏtraflıTəhsil Nazirliyinin saytında yeni “Təqvim” bölməsi yaradılıb
Təhsil Nazirliyi vətəndaşlara göstərilən xidmətin keyfiyyətinin yüksəldilməsi, əlçatanlığın təmin edilməsi məqsədilə nazirliyin rəsmi internet səhifəsində yeni "Təqvim" bölməsini istifadəyə verib.
Ətraflıİnformatika üzrə yarımfinal turu keçiriləcək
Martın 8-də informatika üzrə fənn olimpiadasının yarımfinal turu ölkə üzrə 5 mərkəzdə təşkil olunacaq.
ƏtraflıBoks idman növü üzrə respublika birinciliyi keçirilib
“Təhsil” Respublika İdman Mərkəzinin boks idman növü üzrə 2006-2007-ci il təvəllüdlü oğlan və qızları arasında respublika birinciliyi keçirilib.
Ətraflı1 Mart- Ümumdünya Mülki Müdafiə Günü və "Narkotiksiz həyat" adlı tədbir keçirilib.
1 Mart- Ümumdünya Mülki Müdafiə Günü və "Narkotiksiz həyat" adlı tədbir keçirilib.
Ətraflı“Yeni çağırışlar” da tanınmış yazıçı, psixoloq Azra Kohen qonaq olacaq
Martın 8-də “Yeni çağırışlar” müzakirə proqramının növbəti buraxılışı yayımlanacaq.
ƏtraflıFənn olimpiadalarının final turu keçirilib
Fevralın 27-də cari tədris ili üçün fənn olimpiadalarının respublika mərhələsinin yarımfinal turu keçirilib.
ƏtraflıXocalı soyqırımının 30-cu ildönümü ilə əlaqədar tədbirlər keçirilib.
Xocalı soyqırımının 30-cu ildönümü ilə əlaqədar Sumqayıt şəhər ümumtəhsil məktəblərində tədbirlər keçirilib.
ƏtraflıXocalı faciəsinin günahsız qurbanlarını dərin hüzn və ehtiramla anırıq!
Xocalı faciəsinin günahsız qurbanlarını dərin hüzn və ehtiramla anırıq!